Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawadzki o Rzepce: Leń patentowany

Mieszkańcy pytają nas o radnego Piotra Rzepkę, który jak wynika z naszych informacji, nie pracuje w żadnych komisjach i formalnie poza sesjami, nie angażuje się w prace rady. Nasz czytelnik pyta, czy wojewoda z PiS nie może zbadać sprawy radnego z Klubu PiS w Radzie Miasta Kołobrzeg, czy faktycznie jego centrum życia związane jest z Kołobrzegiem i jego okręgiem wyborczym, czy tak już nie jest. Pytany o to wiceprzewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg, Dariusz Zawadzki, określił radnego mianem "lenia patentowanego". Jak tłumaczył na antenie Radia Kołobrzeg i naszego portalu, zastanawiano się nad obniżeniem wynagrodzenia radnego, ale z tego zrezygnowano. Czy radny dostaje pełną dietę nie wiadomo za co. To być może sprawą powinien zająć się wojewoda? Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama