Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Adam Swat: 20 procent uczniów w SP 8 to dzieci z Ukrainy

W Szkole Podstawowej Nr 8 rozpoczął się nowy rok szkolny. Gościem audycji Studio Reduta był Adam Swat, nowy dyrektor tej jednostki oświatowej. Jak mówi, jego wyzwaniem na dziś jest znalezienie nauczyciela fizyki, a to nie jest takie proste. Ponadto, wyzwaniem jest rozpoczęcie nowego etapu nauczania z dziećmi z Ukrainy. Wymaga to włożenia dużego wysiłku, bo choć dzieci miały już od wiosny kontakt z polską szkołą i językiem polskim, to jednak wymaga to zwiększonego wkładu pracy w nauczanie języka polskiego, aby osiągnąć lepsze efekty nauczania innych przedmiotów. W dyrektorem SP 8 rozmawiamy także o nowych przedmiotach w szkole, zwolnieniach z wychowania fizycznego, a także problemach z parkowaniem rodziców przed szkołą.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama