Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Barwinek o sklepie socjalnym: rzeczywistość zweryfikowała plany

Pisaliśmy niedawno o sklepie socjalnym, który miał powstać przy ulicy Koszalińskiej (przeczytaj). Zapytaliśmy o tę kwestię gościa audycji "Studio Reduta" - radnego Rady Miasta, wolontariusza wspierającego Fundację "Wolne Miejsce" - Kamila Barwinka. Jak mówi, okazało się, że nie jest to takie proste. Początkowy entuzjazm wygasł ze względu na cenę remontu lokalu, który przerósł możliwości organizacji pozarządowej. Po wybuchu wojny w Ukrainie stało się to praktycznie niemożliwe. Jak mówi radny, trwają rozmowy na temat pozyskania innego lokalu o miasta, gdyż fundacja nie rezygnuje z pomysłu sklepu socjalnego. Sklep socjalny miałby być bliżej centrum miasta, a remont pomieszczenia mniej kosztowny. Przy okazji, z radnym Barwinkiem rozmawiamy także o nowym obiekcie kulturalnym na "Ogrodach". Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama