Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kielar: Jak się nie ma co włożyć do garnka, to rezygnuje się z kultury

Ostatnim gościem audycji "Studio Reduta" był Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta. Pytając naszych czytelników, z czego rezygnują w okresie kryzysu, mówią, że z kultury. Ograniczają wizyty w kinie, teatrze czy innych imprezach. Powyższe potwierdza szef RCK mówiąc, że jak nie ma się co włożyć do garnka, to rezygnuje się z kultury. Rosną koszty imprez, rosną stawki dla artystów. Trwa budowa budżetu miasta na 2023 rok, więc wszystko jest jeszcze na stole.

Powyższe nie oznacza, że zbliżająca się jesień będzie pozbawiona kultury. Repertuar RCK jest bogaty. O tym, co czeka kołobrzeżan w rozmowie z szefem RCK w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama