Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bejnarowicz o Mieczkowskiej: Trzeba mówić prawdę [wideo]

- Trzeba odciąć się od obecnego układu politycznego, trzeba odwagi - mówił w Studio Reduta Maciej Bejnarowicz, rozwijając swoje hasło o Kołobrzegu: "bogate miasto biednych ludzi", którego użył w audycji telewizji rządowej. Uzupełniając wskazywał, że nie można w mieście przenosić polityki z ław sejmowych, ale trzeba rozmawiać o ważnych sprawach miasta, a tego brakuje i jest to deficyt, który zemści się na nas wszystkich.

Szef Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość wskazywał, że prezydent miasta próbowała umniejszyć znaczenie wyroku NSA w sprawie tzw. pałacu zdrojowego, ale to inwestor miał rację. - Jakie efekty może przynieść brak profesjonalizmu, a także manipulowanie przepisami lokalnymi, to powinni obserwować mieszkańcy - argumentował Bejnarowicz i dowodził, że jedni przedsiębiorcy mogą więcej, inni mniej. - To jest obraz Kołobrzegu - mówił radny PiS. Czy miasto zapłaci 128 mln odszkodowania? Radny tego nie przesądza, bo nie zna treści wezwania spółki poszkodowanej przez miasto, ale na pewno jakieś roszczenie mu przysługuje.

Według Bejnarowicza sprawa ulicy Brzeskiej jest bardzo podobna do sprawy pałacu zdrojowego (dziś piszemy o tym na portalu - przeczytaj). - Nie mamy żadnych narzędzi, aby ten proces powstrzymać. Możemy liczyć na jakieś rozmowy z przedsiębiorcą - mówi radny Rady Miasta, wskazując na prowadzone zmiany w planie w Podczelu i obniżenie wysokości realizowanego budynku przy wejściu na plażę w Podczelu. Maciej Bejnarowicz nie zgadza się także z argumentami prezydenta miasta. - Osoba publiczna powinna się bardzo dobrze przygotować, poznać prawdę, a nie wprowadzać opinię publiczną w błąd. Tak nie wolno postępować.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama