Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Barwinek o sprawiedliwości w Radzie Miasta [wideo]

- Musi być jakaś sprawiedliwość - zauważa radny Kamil Barwinek z Klubu Nowy Kołobrzeg. Według niego, nie może być tak, że niektórzy radni pracują nawet w czterech komisjach, a jeden radny nie pracuje nigdzie i otrzymują dietę w takiej samej wysokości. I właśnie z tego wzięła się idea, aby jednak diety radnych zróżnicować. Jak wskazuje Barwinek, przedstawicieli mieszkańców w wyborach ocenią sami mieszkańcy, ale wobec głosów krytycznych od samych mieszkańców, wprowadzono zmiany.

Radny Barwinek komentuje także kwestie związane z rozwojem portu. Jego zdaniem, obecna pozycja portu w wojnie w Ukrainie jest niezwykle ważna. Jeśli uda się sprowadzać węgiel do kołobrzeskiego portu będzie to kolejny sukces. Ale są też problemy, jak wypłycenia na podejściu do portu, co oznacza, że mogą wchodzić coraz mniejsze jednostki, a to oznacza straty podczas kursów pomiędzy np. portami holenderskimi a Kołobrzegiem. Przyjęcie portu jako terenu strategicznego ma ułatwić działania w ochronie tego obszaru, ale także zabieganie nad jego bardziej dynamicznym rozwojem.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama