Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak: Obowiązuje domniemanie niewinności [wideo]

Radny Jacek Woźniak, szef Klubu Radni Niezależni w Radzie Miasta skomentował sytuację związaną z zatrzymaniami samorządowców: Tomasza Tamborskiego oraz Włodzimierza Popiołka. Jak mówi radny, był mocno zaskoczony zatrzymaniem wójta. Podobnie, według niego, mieszkańców zaskoczyło zatrzymanie starosty. Według niego, sprawa nie zakończy się do końca roku i nie poznamy żadnych ustaleń, a to nie jest dobrze dla ludzi, którzy są zdezorientowani i nie wiedzą o co chodzi. Zwraca uwagę na to, że wobec każdego obowiązuje domniemanie niewinności.

Na koniec z naszym goście rozmawiamy o dystrybucji węgla i zachowaniu władz Kołobrzegu. Według niego, wypowiedzi prezydenta miasta w obecnej sytuacji to czysta polityka partyjna, a nie rzeczywista pomoc mieszkańcom.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama