Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bejnarowicz: Prezydent nie ma nic do zaproponowania poza podwyżkami

Maciej Bejnarowicz, szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miasta był gościem audycji "Studio Reduta", w którym rozmawialiśmy m.in. o planowanej podwyżce podatków dla mieszkańców Kołobrzegu. Według radnego Prawa i Sprawiedliwości, jedyne co zaproponowano kołobrzeżanom, to podwyżki. Więcej Anna Mieczkowska propozycji dla kołobrzeżan nie ma. Zdaniem radnego, pieniądze są również marnotrawione, a to kilkaset tysięcy na gazetkę promocyjną, a to kilkaset tysięcy na zatrudnienie sekretarza, który pracuje na innym stanowisku. Podwyżki i tylko podwyżki, które jak wskazuje lider PiS w Radzie Miasta, uderzą szczególnie w przedsiębiorców i podrożą znacznie ich działalność. Prowadzący z tezami Macieja Bejnarowicza się nie zgodzili i pytali go, jak działania podwyżek po stronie podatków korespondują z działalnością rządu. Radny stwierdził, że mamy kryzys. I tak to się zaczęło...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama