Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawadzki: Rząd pozbawił nas Planu Marshalla...

- Rząd pozbawi nas Planu Marshalla 2 - mówi Dariusz Zawadzki. - Inni z tego korzystają, mają jednocyfrową inflację, a u nas będzie za chwilę 20 procent - dodaje radny Rady Miasta. Jego zdaniem, gdyby do Polski mogły wpływać pieniądze unijne, których nie ma z winy rządu Mateusza Morawieckiego, być może sytuacja gospodarcza byłaby inna. Być może, samorząd również byłby w innym miejscu jeśli idzie o finanse, a obecnie, jego zdaniem, nie ma innej możliwości jak podnieść i to znacznie podatki. Na pytanie, czy w takim razie nie obawia się, że właśnie podwyżki podatków mogą być gwoździem do trumny małej działalności gospodarczej, przyznaje, że tak może być. Przykładem mogą być te działalności, z których usług mieszkańcy przestaną korzystać lub będą ograniczać, na przykład fryzjer, barber czy kosmetyczka. Tych zakładów jest w mieście sporo. Powstało wiele nowych. Nie zniszczyła ich pandemia, mogą zabić ich podatki. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama