Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marta Ostapiec: Uda się zrealizować Jarmark Bożonarodzeniowy

Teren przy ratuszu będzie jedynym miejscem już za nieco ponad miesiąc, w którym w Kołobrzegu trochę mocniej odczujemy świąteczną atmosferę. Mówi o tym ostatni gość audycji "Studio Reduta" - Marta Ostapiec, zastępca dyrektora Regionalnego Centrum Kultury. 9 grudnia rusza Jarmark Bożonarodzeniowy przy ratuszu, na organizację którego w budżecie miasta udało się znaleźć pieniądze. Jarmark potrwa do 23 grudnia. Będzie 25 domków, dekoracje świąteczne z choinką na czele, a także dwie figury, w tym karoca, w których będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. 6 grudnia we wtorek

Z Martą Ostapiec rozmawiamy także o promocji miasta, bo promocja ma coraz mniejszy budżet, a potrzeby miasta w tej kwestii będą rosły. Jak mówi nasz gość, miasto rezygnuje ze współpracy z ogólnopolskimi telewizjami, a stawia bardziej na internet. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama