Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest szansa na powrót neonów do miejskiego krajobrazu

Katarzyna Koperkiewicz z grupy "Kołobrzeskie Neony" była gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nią na temat prac nad odrestaurowaniem ściągniętych i przewiezionych do Zieleni Miejskiej neonów (zobacz). Jak mówi pani Katarzyna, neony są powoli restaurowane i jest idea, aby świeciły, a więc aby wrócił do pełnej świetności, którą cieszyły się przed laty. Z grupą "Kołobrzeskie Neony" rozpoczął współpracę Adam Marchewka z firmy "EDOM", który zajmuje się zawodowo neonami. Kilka jego prac można zobaczyć już w naszym mieście, m.in. przy ul. Towarowej. Teraz, odnowiony ma zostać kogut i kwiatek. Otwarta pozostaje kwestia prezentacji neonów. Nie ma jeszcze decyzji, że będą one prezentowane w parku pomiędzy ul. Dworcową i Frankowskiego. Katarzyna Koperkiewicz zaprasza do współpracy mieszkańców. Zbierane są przede wszystkim zdjęcia z kołobrzeskimi neonami. Ponadto, poszukiwane są kolejne neony, ale nie tylko w Kołobrzegu, ale też np. Białogardzie. Więcej w materiale wideo, a także na stronie grupy (zobacz).

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama