Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Barwinek o Kotwicy: Kto może, niech pomoże [wideo]

Z przewodniczącym Komisji Sportu Rady Miasta Kołobrzeg, Kamilem Barwinkiem, rozmawialiśmy w audycji "Studio Reduta" o "Wigilii dla Samotnych". Przedsięwzięcie się odbędzie i więcej szczegółów można znaleźć w materiale wideo. W drugiej części rozmowy pytaliśmy radnego o finansowanie Kotwicy Kołobrzeg. Jak wiadomo, do końca stycznia Kotwicy zabraknie 1 mln zł. Skąd wziąć te pieniądze? Barwinek nie ukrywa, że miasto nie da całego miliona, bo takich środków nie ma. Będzie to może 50, może 100 tysięcy. Dodatkowo ruszył nabór wniosków na kolejny rok na finansowanie organizacji pozarządowych w zakresie sportu. Skąd pozostałe pieniądze? Radny mówi o spotkaniu, które odbyło się w gabinecie prezesa Adama Dzika z udziałem polityków wszystkich opcji. - Kto może, niech pomoże - mówi przewodniczący komisji i idei spotkania. Miasto daje 1 mln zł, liczy się, że PiS pomoże Kotwicy znaleźć sponsora strategicznego. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama