Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marek Hok: Zachowajmy ostrożność i słuchajmy komunikatów

Po tragedii w powiecie hrubieszowskim, dziś o godz. 10.00 odbyło się posiedzenie Klubu Koalicji Obywatelskiej z udziałem przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska. Jak mówił Marek Hok, w tej sprawie jest wiele niewiadomych i wszyscy czekają na oficjalne komunikaty oraz zakończenie posiedzenia Biura Bezpieczeństwa Narodowego, które prezydent Andrzej Duda zwołał na środę na godz. 12.00.

Z posłem PO prosto z sejmu rozmawialiśmy na temat złożonego wniosku o wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Po chce pomóc posłom PiS odblokować sprawiedliwość w Polsce i wolność sądów, dzięki czemu jest szansa na spełnienie kamieni milowych, czego domaga się Komisja Europejska. Wniosek nie ma większych szans na poparcie, bo bez głosów Solidarnej Polski PiS nie ma większości w sejmie. Na koniec pytamy kołobrzeskiego posła, jak szacuje inflację w Polsce na koniec roku... Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama