Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bejnarowicz: Żeby zmienić relacje z gminą, trzeba zmienić prezydenta

Szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość był gościem audycji "Studio Reduta" - w studio sesyjnym, bo dziś odbywa się budżetowa sesja Rady Miasta Kołobrzeg. Maciej Bejnarowicz krytycznie odniósł się do założeń budżetowych na rok 2023. Jego zdaniem, gdyby Anna Mieczkowska uprawiała mniej polityki, a na poważnie zarządzała miastem, byłoby lepiej i dla miasta, i dla mieszkańców. - Gospodarka leży, rozwój miasta leży - uważa radny opozycji.

Bejnarowicz krytycznie już na początku sesji odnosił się do podjęcia uchwały o przystąpieniu do procedury przyłączenia części sołectwa Korzystno do gminy miasto Kołobrzeg. Jego zdaniem, w obecnej sytuacji i w obecnych relacji gminy z miastem, to skłócanie miasta. Radni nie poparli szefa Klubu PiS i jego wniosek o zmianę porządku nie przeszedł. W audycji, na żywo, Bejnarowicz wskazywał, że atmosfera jest zła, że jest to działanie wyłącznie o charakterze wyborczym, które jest niepotrzebne. - Żeby zmienić relacje z gminą, trzeba zmienić prezydenta - stwierdził radny PiS. Jego zdaniem, Kołobrzeg zachowuje się jak zaborca, który chce brać sobie z gminy co chce. Czy będzie więc I rozbiór gminy Kołobrzeg? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama