Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kielar stawia na Festiwal Artystów Ulicy

Nowy rok w kulturze już trwa, odbywają się kolejne imprezy organizowane przez Regionalne Centrum Kultury. Niedługo na ten temat odbędzie się konferencja prasowa, promująca imprezy na okres ferii zimowych, więc do tego tematu powrócimy. Dziś, z dyrektorem RCK rozmawialiśmy o tym jaki będzie ro 2023 w kulturze. Obok takich działań jak "RCK Pro Jazz Festival" czy "Transport Literacki", Tadeusz Kielar chce postawić na Festiwal Artystów Ulicy "Sea of Art", który będzie przedłużony do 3 tygodni w okresie wakacyjnym. Prawda jednak jest taka, że przy dzisiejszych kosztach, także kultura kosztuje więcej i jeśli chce się mieć więcej lub większe, ambitniejsze przedsięwzięcia, to muszą być na to środki. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama