Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bejnarowicz : Koalicja rządząca zachowuje się jak prywatni ochroniarze pani prezydent

Pierwszym gościem Studia Reduta był radny Maciej Bejnarowicz z którym rozmawialiśmy o marginalizowaniu Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta. Bejnarowicz wspominał  w audycji o próbach usunięcia z niej Jacka Woźniaka, czy o tym, że sprawy bieżące i eliminowanie kontroli, które są istotne są odrzucane przez większość radnych z koalicji rządzącej. Czy pilnuje się aby pewne sprawy nie trafiły do kontroli, utrąca się je bojąc się wykrycia czegoś? - dodaje radny.

Opozycja nie ma miejsca w Radzie Miasta nie ma nic do powiedzenia, a radni są od tego by patrzeć władzy na ręce. Opresyjne działania koalicji rządzącej zachowują się jak prywatni ochroniarze pani prezydent  - mówił w programie Bejnarowicz. A przekaz w miasto idzie, że trzeba coś ukryć. Komisja złożona jest z wielu klubów, więc nie jest tak, że tylko opozycja chce kontrolować.

Drugim tematem który poruszyliśmy był temat palenia papierosów przez młodzież na Skwerze Pionierów. Przypomnijmy petycja została uznana za bezzasadną (o czym jeszcze dziś będziemy pisać). Trzeba wypracować model, którym znajda się strefy wolne od dymu tytoniowego. Wczoraj podczas sesji mówiono nawet o napuszczaniu Straży Miejskiej na uczniów.

Trzecim ostatnim tematem był zmian w trasach Komunikacji Miejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama