Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawadzki : Część radnych mierzi walka polityczna zadań pracy Komisji Rewizyjnej

Dariusz Zawadzki był naszym drugim gościem audycji Studio Reduta. Z radnym koalicji rządzącej rozmawialiśmy również o wczorajszych wydarzeniach na sesji. Chcieliśmy poznać zdanie drugiej strony na niedopuszczenie do kontroli Komisji Rewizyjnej. Gdy komisja zajmuje się poważnymi sprawami to bardzo dobrze, a nie zajmuje się pudrowaniem. Używanie auta służbowego przez prezydenta to jedna z odrzuconych kontroli, jak mówił Zawadzki radny ma możliwość skontrolowania indywidualnie temat w urzędzie. Część radnych mierzi walka polityczna zadań pracy Komisji Rewizyjnej.

Podczas audycji sprawdziliśmy, że taka kontrola odbyła się w 2018 roku, jako : Sprawozdanie z kontroli kosztów użytkowania przez Prezydenta pojazdu służbowego w 2017 roku w odniesieniu do lat 2013-2017. Wtedy to problemem nie było.

Druga część rozmowy dotyczyła również palenia uczniów pod ekonomem. Pomimo zwiększonej ilości patroli policji i straży miejskiej w tym rejonie nie spowodowała zmniejszenia ilości palących. W Kołobrzegu istniałaby możliwość reklamowania się jako miasto bez dymu tytoniowego. Ale jak słusznie zauważył redaktor Rybczyński mogłoby to wyeliminować kilkadziesiąt tysięcy osób palących przyjeżdżających do Kołobrzegu. Do pracy trzeba będzie też włączyć radnych z Młodzieżowej Rady Miasta.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama