Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Finał WOŚP już w niedzielę ! Sprawdź co się będzie działo

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Główną zmianą jest przeniesienie sztabu i koncertów do Hali Milenium. Pod ratuszem zostają jak co roku OSP Tryton, WOPR czy Grupa Rekonstrukcyjna GRH. Na Mariackiej  jak co roku Basia Biela i Przyjaciele. Sztab znajduje się na 2 piętrze kompleksu milenium w dużej sali konferencyjnej.

Maciej Mądrowski szef kołobrzeskiego sztabu w rozmowie z nami zapraszał do wspólnego spędzania czasu w hali oraz w innych miejscach w których Kołobrzeg tego dnia będzie grał. W Kołobrzegu zagra 225 wolontariuszy, będą oni wyposażeni w identyfikatory i oznaczone puszki. Oprócz zbiórek prowadzone są licytacje dostępne pod linkiem : https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg

Więcej w materiale wideo i na plakacie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama