Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kamil Barwinek o paczkach na Wielkanoc

Powoli zbliża się Wielkanoc. W tym roku nie będzie Śniadania Wielkanocnego. Fundacja Wolne Miejsca podjęła decyzję, biorąc pod uwagę wzrost kosztów, aby potrzebującym i samotnym dostarczyć paczki ze śniadaniem i produktami na stół wielkanocny. Jak mówi Kamil Barwinek, biorąc pod uwagę doświadczenia z ubiegłorocznej "Wigilii dla Samotnych", mniejszą liczbę chętnych, podjęto decyzję, aby zmienić przebieg przedsięwzięcia na wiosnę. - Będzie 350 paczek - mówi Barwinek. Jak wskazuje, wolontariusze rozwiozą je do wszystkich chętnych. To co dziś jest ważne, to produkty, niezbędne do ugotowania potraw i przygotowania śniadania oraz paczek. Szczegóły można znaleźć na profilu na Facebooku (zobacz). Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama