Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyjęci spod prawa: Prawa kobiet kontra Skłodowska-Curie

W tym wydaniu cotygodniowego komentarza, zwracamy uwagę na mały problem, jaki będzie, gdy Rada Miasta Kołobrzeg będzie miała rozstrzygnąć, jak nazwać rondo na skrzyżowaniu ul. Sybiraków i Armii Krajowej. M.in. kołobrzeska Nowa Lewica wniosła, aby było to Rondo Praw Kobiet, ale Cezary Kalinowski złożył kontrpropozycję z postacią Marii Skłodowskiej-Curie. Gdy radni odrzucą prawa kobiet, narażą się politycznie, a gdy na margines trafi polska noblistka, będzie wstyd...

Komentujemy także wyniki konsultacji społecznych w Kołobrzegu. Kołobrzeżanie, w przeciwieństwie do większości mieszkańców gminy Kołobrzeg, którzy wzięli udział w podobnych konsultacjach, są za przyłączeniem Korzyścienka do Kołobrzegu. My jednak skupiamy się na tym, co widzi wójt Włodzimierz Popiołek, który ostatnio był gościem audycji "Studio Reduta". Wskazywał on, że połączenie obu gmin ma zalety. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama