Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ławro o spadającej liczbie turystów z Polski

Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego, Mariusz Ławro, był gościem audycji "Studio Reduta". Jak wskazuje, ocena rynku i liczba przyjeżdżających turystów skłania do wniosku, że przyjeżdża coraz mniej turystów krajowych. Zaczynają oni coraz chętniej wybierać destynacje zagraniczne, które są coraz bardziej atrakcyjnie po epidemii. W tym roku będzie to szczególnie widoczne w trendach sezonowych, co może być zagrożeniem dla działalności w sezonie wysokim.

Skoro tak wygląda sytuacja, zapytaliśmy naszego gościa, zapytaliśmy go, jak to możliwe, że budujemy sanatoria, pensjonaty i hotele, budujemy drogi i infrastrukturę do obsługi turystów, ale jedyne co im się oferuje, to jod, solankę, borowinę i morze, jak jest ciepłe, za to nie zbudowaliśmy ani jednej atrakcji dla turystów, która byłaby typowym "must have", gdzie ludzie przyjechaliby nie do Kołobrzegu, ale do atrakcji w Kołobrzegu. Według Mariusza Ławro, Kołobrzeg chyba wpadł w samozadowolenie. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama