Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wspomnienie ks. Zielińskiego o ks. Józefie Słomskim w 5 rocznicę śmierci

14 marca 2018 roku zmarł ks. prałat Józef Słomski. Dziś, w audycji "Studio Reduta" wspominaliśmy tę postać z ks. Piotrem Zielińskim z Parafii Św. Stanisława Kostki w Pile, byłym dyrektorem Domu Księży Emerytów w Kołobrzegu przy kościele rektoralnym nad Parsętą. Ksiądz Słomski został pochowany na cmentarzu w Żurowej, ale w Kołobrzegu został upamiętniony w samej bazylice. Jego imieniem jest także nazwany bulwar nad Parsętą, którym lubił spacerować. On wszakże, gdyby dowiedział się o różnych inicjatywach z nim związanych, zapewne złościłby się, gdyż nie lubił zbyt wiele zainteresowania wokół swojej osoby. Na emeryturze był skromny, ale spotykał się z wieloma ludźmi. Rozmawiał, wspominał, żartował. Dziś wspominaliśmy jego osobę. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama