Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wójt ani prezydent nie są związani instrukcjami wyborców

Wyniki konsultacji społecznych nie są wiążące dla władzy lokalnej. Realizując określone zadania, ani wójt, czy prezydent, ani radni, nie mogą tłumaczyć swoich decyzji opiniami mieszkańców. Konsekwencje ponoszone są w takim samym stopniu jakby żadnych konsultacji nie było. To tak słowo ochłody w związku z wynikami konsultacji w gminie i w mieście. Rada gminy jednak, choćby kosztem naruszania prawa, pisze anonimy w internecie, wskazując, że ona nie zgadza się na odłączanie Korzyścienka, bo nie zgadzają się mieszkańcy. I jeszcze pisze, że granice gminy są nienaruszalne. Czyli same bzdury.

W Kołobrzegu natomiast powiewa kampanią wyborczą. Z dziennikarzami spotkali się parlamentarzyście Koalicji Obywatelskiej: poseł Marek Hok i senator Janusz Gromek. Licytowali się tańszymi kredytami: 0%. A PiS chce dać takie kredyty mieszkaniowe, ale na 2%. Ruszyła przedwyborcza maszynka, ale jedno parlamentarzystom KO trzeba oddać, że chociaż spotkali się z dziennikarzami, czego nie można powiedzieć o pośle PiS Czesławie Hocu, który spotyka się tu z dziennikarzami mediów rządowych. Ale to pewnie niedługo się zmieni. Za to w internecie pojawiło się zdjęcie radnego Jacka Woźniaka na spotkaniu posła Hoca w Białogardzie. Macha tam tak pięknie chorągiewką. Zastanawiamy się, gdzie będzie tak machać chorągiewką w Kołobrzegu. Bo to takie urocze...

A propos Kołobrzegu. W mijającym tygodniu wmurowano kamień węgielny pod żłobek. To dobrze. Teraz mamy pewność, że się nie zawali. Bo bez takiego kamienia, zwłaszcza kilka miesięcy po rozpoczęciu prac, to kto wie, co by było... Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama