Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jacek Woźniak : Opozycja pracuje w radzie nadal i wytyka błędy

Może nie zwołujemy konferencji prasowych ale opozycja pracuje i wytyka błędy - mówi w audycji Studio Reduta Jacek Woźniak. Zaczyna się okres przygotowawczy do kampanii wyborczych. Na najbliższej sesji Rady Miasta poruszymy ważny dla miasta problem. - dodaje Woźniak. Jak mówił radny w naszej audycji jest za połączeniem miasta z gminą. Czas najwyższy usiąść do stołu i poważnie porozmawiać, bez niepotrzebnych przepychanek. Trzeba wspólnie zaplanować rozwój dwóch ciał, potrzebne jest partnerstwo w tych sprawach. 

Z radnym rozmawialiśmy również o zabudowie ulic Kołobrzegu, nawiązując do ostatniego felietonu Woźniaka. Chodzi między innymi o ulicę Bałtycką i Sienkiewicza.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama