Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Studio Reduta z sesji Rady Miasta [wideo]

Dzisiejszymi gośćmi Studia Reduta byli kołobrzescy radni, na dużej sali konferencyjnej odbywała się dziś LX Sesja Rady Miasta. Naszymi rozmówcami byli Renata Brączyk, Maciej Bejnarowicz, Jacek Woźniak i Dariusz Zawadzki. Głównymi tematami poruszanymi z radnymi były aktualne tematy bieżącej sesji. Najwięcej emocji wywołał temat połączenia miasta z gminą. (przeczytaj).

Dariusz Zawadzki mówił, że temat połączenia był bardzo mocno podkręcany przez radnych opozycji i radnych gminy. Negatywne słowa typu rozbiór gminy czy aneksja były nie na miejscu - mówił Zawadzki. Nie wszyscy radni byli też ZA, w temacie przekazania do października terenu Campingu obecnemu dzierżawcy. Jest to zły sygnał dla potencjalnych dzierżawców, że takie umowy można jednak przedłużać. Jako opozycja nie chcemy przykładać do tego ręki, firmować , bo pokazujemy, że jako opozycja nie będziemy naprawiać błędów.  - dodawał radny Bejnarowicz. O wielu brakach w dokumentach mówiła nam radna Renata Brączyk, nie wszystko było zaznaczone, brakowało dogłębnych informacji.

Przewodniczący klubu Radnych Niezależnych Jacek Woźniak, mówił o przykładach Zielonej Góry, gdzie integracja objęła całe sąsiedztwo, a nie była łączona jak chce miasto po kawałku. Radny mówił, że jest za połączeniem gminy z miastem ale w całości.

Więcej komentarzy możecie zobaczyć na materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama