Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieczkowska: W Korzyścienku mieszka 1 rodzina, z gminy nikt z nią nie rozmawiał

- Ten wniosek jest tak oczywistym, że nie może być innego zdania, jak pozytywna opinia - przytacza opinie samorządowców ze Związku Miasto Polskich o przyłączeniu Korzyścienka do Kołobrzegu prezydent Anna Mieczkowska. Jak wskazuje, mieszka tam jedna rodzina. - Spotkałam się z tą rodziną. Potwierdzili, że chcieliby mieszkać na terenie miasta - mówi prezydent Kołobrzegu i przypomina, że nikt z tymi ludźmi nie rozmawiał. Nawet nikt nie pojechał tam, żeby ta rodzina mieszkająca w Korzyścienku wypełniła ankietę i wzięła udział w konsultacjach w gminie Kołobrzeg. Powstaje więc pytanie, dlaczego radni czy zastępca wójta w owym okresie nie zapytali o zdanie przede wszystkim mieszkańców Korzyścienka. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama