Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mateusz Giec: Ludzie nadal boją się udzielać pierwszej pomocy

Sekretarz Stowarzyszenia "Paramedic" Mateusz Giec, był gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nim na temat ostatniego szkolenia, jakie zorganizowano dla mieszkańców w temacie udzielania pierwszej pomocy. Jak mówił nasz gość, pomimo większej świadomości społeczeństwa, nadal ludzie boją się udzielać pierwszej pomocy. Największą przeszkodą jest strach. Tymczasem każdy ma obowiązek udzielić pierwszej pomocy. Nie można oddalać się z miejsca wypadku, nie można być obojętnym na to, czego jesteśmy świadkami. - Nie wolno się bać, trzeba reagować, bo od naszej reakcji wiele zależy: czyjeś życie, czyjeś zdrowie - mówi Mateusz Giec.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama