Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zbigniew Hadaś: złodziej nas okradł i się cieszy, że okradł nas drugi raz

Zbigniew Hadaś, jako szef GPK Kołobrzeg, tzw. ustawą dezubekizacyjną został pozbawiony dużej części swojej emerytury. Po przepracowanym życiu na rzecz państwa, otrzymywał emeryturę w wysokości ponad 5 tys. zł. Po wejściu w życie ustawy PiS, otrzymywał 511 zł. Potem ktoś się zreflektował w ZUS i to świadczenie mu podniesiono. Nasz gość 6 lat walczył o swoje prawa w sądzie i po apelacji od wyroku pierwszej instancji ze strony ZUS, wygrał prawomocnie. Należy mu się w pełni świadczenie wynikające z emerytury. Będzie to zapewne ponad 100 tys. zł. Niestety, przyznanie takiego jednorazowego wynagrodzenia spowoduje, że Zbigniew Hadaś wpadnie w drugi próg podatkowy i zapłaci 32% podatku, a więc znowu jest stratny. Jak mówi nasz gość, zamierza dalej walczyć o swoje. - Złodziej nas okradł i się cieszy, że okradł nas drugi raz - komentuje Hadaś. Pozwy składa zarówno on, jak i wielu innych poszkodowanych przez ustawę Prawa i Sprawiedliwości. Nie wszyscy dożyli wyroków sądów, bo w międzyczasie zmarli. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama