Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na ostatniej konwencji Platformy Obywatelskiej poseł Sebastian Karpiniuk szczerze podziękował za wkład opozycji w rozwój miasta, podejmowane uchwały i realizowaną strategię. Oto krótki komentarz rysunkowy.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiło się o budżecie miasta na rok 2010. Budżet to jedna z najważniejszych uchwał w ciągu roku, bo to w niej decyduje się na co i jak duże pieniądze zostaną przeznaczone. Ale budżet też trzeba umieć czytać. Niektórym radnym, ale także innym "ważnym" w naszym mieście przychodzi to z trudnością. Ale zwłaszcza przed kamerami tłumaczą nam i tłumaczą, a wydaje się... No właśnie....


Impreza konikowa wywołała wielkie emocje. Telewizja kablowa pokazała jak władza pije alkohol, a władza tłumaczy że nie piła, tylko wznosiła toast.


Zima daje się we znaki politykom. Mróz i śnieg opóźnia ich reakcje i wywołuje różne wizje. Jedni widzą swoją prezydenturę, inni proponują swoim kolegom etat senatora... Władza musi pozostać u samych swoich.
Mieszkańcy Radzikowa protestują przeciwko budowie za ich plecami instalacji do unieszkodliwiania i odzysku odpadów. Skarżą się na ich uciążliwość i to, że odstraszą wczasowiczów. Politycy Platformy zamiast walczyć ze smrodem i problemami, zaczęli walczyć z mieszkańcami.
Prezydent źle się poczuł i trafił do szpitala, akurat w dniu kiedy miała się odbyć nadzwyczajna sesja w sprawie smrodu w Radzikowie. 2 dni później był już zdrowy i pojechał sobie w delegację do Szczecina.
Prezydent Janusz Gromek spotkał się z przedstawicielami mieszkańców Radzikowa w sprawie smrodu występującego lokalnie. Zastosował nokaut techniczny pytaniem retorycznym: "Czy mamy schować nasze myślenie gdziekolwiek?".

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama