menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

"Samotny mężczyzna" w DKF Sztorm

Wczoraj w sali kinowej RCK filmem "Samotny mężczyzna" DKF i RCK rozpoczęły cykl środowych pokazów filmowych kina alternatywnego.


Sala kinowa wypełniona była do ostatnich miejsc. I choć nazwisko reżysera Toma Forda nie pozostawiało złudzeń co do treści scenariusza, to jednak na licznych twarzach odczytać można było nie lada zdziwienie, bo "Samotny mężczyzna" to opowieść o przerwanej miłości, lecz miłości o zabarwieniu homoseksualnym, o samotności i wadze pozornie nieistotnych na co dzień chwil.

Debiut Toma Forda, słynnego kreatora mody, to film o wielkim uczuciu, które pozostawia ślad na całe życie. "Samotny Mężczyzna" to uniwersalna opowieść o godzeniu się z samotnością, którą wszyscy odczuwamy i o wielkim znaczeniu życia tu i teraz. O wadze zrozumienia, że małe sprawy, te z pozoru błahe, są tak naprawdę najistotniejsze. Film jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda. Niezwykłe zdjęcia są dziełem Eduarda Grau, a całości dopełnia nominowana do Złotego Globu muzyka polskiego kompozytora Abela Korzeniowskiego. Opowieść nikogo chyba nie pozostawiła obojętnym...

A już za tydzień, tj 29 września o godz. 19.00 kolejna odsłona kina niekomercyjnego "Dobre serce" Dagura Kari, zafascynowanego ludźmi żyjącymi na marginesie lub wręcz poza marginesem społecznym.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.