Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sala kinowa RCK była pełna niemal do ostatniego miejsca. Tak tłumnie kołobrzeżanie zjawili się na koncercie znanego wokalisty Janusza Radka.


Ten koncert od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jego organizatorzy - kierownictwo RCK - stoi również u źródeł skandalu z biletami na to artystyczne przedsięwzięcie (przeczytaj). Może to właśnie to zamieszanie spowodowało, że wzmocniona została ochrona obiektu przed koncertem, a niektóre VIP-y po prostu nie przyszły, stąd było kilka wolnych miejsc.

Natomiast sam koncert polskiego wokalisty i aktora teatralnych inscenizacji muzycznych był prawdziwą ucztą muzyczną. Był to dobry wybór, jeżeli idzie o uczczenie inauguracji Regionalnego Centrum Kultury z okazji nadania mu imienia Zbigniewa Herberta. Janusz Radek wystąpił w programie "Jeszcze bliżej", w którym śpiewa piosenki Czesława Niemena oraz własne przy akompaniamencie Tomasza Filipczaka. Nowe i ciekawe aranżacje pozwalają na nowo odkryć twórczość wielkiego polskiego kompozytora, a wyjątkowy wokal Radka powoduje, że cieszą się one wielkim uznaniem publiczności.

Zobacz fragment koncertu Janusza Radka:

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama