Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Raptem 20 osób przysłuchiwało się dziś przed godziną 10.00 wykładowi Jean Paul Muller na temat unijnych źródeł finansowania działalności kulturalnej.


To miała być wielka i historyczna impreza, którą zachwalał osobiście prezydent Janusz Gromek jeszcze podczas otwarcia RCK. Od piątku w centrum kołobrzeskiej kultury trwa I Europejskie Sympozjum Teatralne Polsko Niemiecki Terminal Artystyczny "Kołobrzeski Teatr Sezonowy". Organizatorzy, zapraszając wszystkich na to spotkanie, tak je uzasadnili: "Sympozjum to nowa propozycja Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, skierowana nie tylko do sympatyków teatru, ale do wszystkich animatorów kultury działających na terenie naszego miasta i powiatu. Celem Sympozjum jest zbudowanie wizerunku miasta Kołobrzeg, jako miejsca tworzącego warunki do międzynarodowych spotkań ludzi kultury oraz międzynarodowej działalności teatralnej w aspekcie historycznym i współczesnym".

O ile w piątek wieczorem, w ramach trwającej kampanii wyborczej salę RCK zaszczyciło wielu VIP-ów, o tyle w sobotę, gdy rozmawiano o różnych konkretnych i ciekawych sprawach, w tym na przykład na temat unijnych źródeł finansowania działalności kulturalnej, na sali znajdowało się zaledwie 20 osób. "Liczymy również na Państwa udział, gdyż nie wyobrażamy sobie realizacji tego przedsięwzięcia bez  organizatorów życia kulturalnego i odbiorców kultury - mieszkańców Kołobrzegu" - piszą organizatorzy na stronie internetowej RCK. Widać się przeliczyli.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama