Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ewa i Maciej Mężyńscy, nauczyciele z czerwonego liceum, spotkali się dziś na pokazie slajdów i filmu z ich rowerowej podróży po Europie. Z dziećmi.


Państwo Mężyńscy słyną ze swojego zamiłowania do turystyki rowerowej. Przejechali już tysiące kilometrów, sami, z dziećmi, a nawet z uczniami, których zarażają swoją pasją w ramach klubu turystycznego "Żaba", który działa w LO im. M. Kopernika. Tym razem wybrali się w nieco dłuższą "przejażdżkę" i na rowerach przejechali kawał Europy.

W wyprawie uczestniczyli również dzieci państwa Mężyńskich: 3-letnia Marianna i 5-letni Janek. Maluchy są już zaprawione w rowerowych bojach, w których uczestniczą niemal od zawsze. Wyprawa została podzielona na dwa etapy. Pierwszy trwał od września do grudnia ubiegłego roku, drugi planowany jest od kwietnia do sierpnia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama