Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś po raz pierwszy zebrała się Kapituła Nagrody Starosty "Pegaz Kultury". Kapituła wybierze laureatów, a kandydatów od dziś może zgłosić każdy.


"Pegaz Kultury" to statuetka przyznawana w dwóch kategoriach: twórca i animator kultury. Zgłoszenia mogą przekazywać stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, a także mieszkańcy w liczbie 20 osób. W skład Kapituły weszli dziennikarze lokalnych mediów, ale także dyrektor RCK, dyrektor Muzeum czy szef Galerii Sztuki Współczesnej. Przewodniczącym Kapituły został przewodniczący Rady Powiatu - Roman Ciarka.

- Chcemy odnaleźć osoby, które na co dzień są niedostrzeżone, czasem nawet szerzej nieznane mieszkańcom. Każdy może zgłaszać swoje kandydatury twórcy czy animatora kultury, pod warunkiem zebrania 20 osób, które wniosek poprą lub napisać do redakcji, do dziennikarzy działających na terenie naszego miasta i powiatu, by zgłosili wytypowaną przez Państwa osobę. Jeśli znacie Państwo takich działaczy kultury, zgłaszajcie ich! Wnioski należy składać w Starostwie Powiatowym do 5 maja. Niech Powiat Kołobrzeski promuje rodzime talenty! Dlaczego mamy się o nich dowiadywać dopiero z telewizji ogólnopolskiej? Znajdźmy i promujmy ich wcześniej - apeluje starosta, który zadeklarował na posiedzeniu Kapituły, że laureaci plebiscytu mogą liczyć na promocję ze strony urzędu powiatowego.

Pobierz wniosek dot. zgłoszenia kandydata do nagrody "Pegaza Kultury"

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama