Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

cebulinek kołobrzeg

W czwartek na deskach Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu wystawiony został premierowy spektakl baletowy dla dzieci pt. „Cebulinek", pod honorowym patronatem starosty Tomasza Tamborskiego.

Tegoroczna działalność Stowarzyszenia Ognisko Baletowe w Kołobrzegu rozpoczęła się wystawieniem spektaklu baletowego dla dzieci pt. „Cebulinek" do muzyki Karen Chaczaturian. Wykonawcami premierowego spektaklu byli podopieczni International Dance Academy w Kołobrzegu, dzieci i młodzież z terenu powiatu kołobrzeskiego. Za choreografię odpowiedzialna była Pani Karolina Cichy-Szromnik. Spektakl baletowy był okazją do zaprezentowania działalności artystycznej Stowarzyszenia oraz popularyzacji sztuki baletowej wśród dzieci i młodzieży. Planowane są wyjazdy ze spektaklem po powiecie, a także w województwie. Spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Był komplet widzów, a na zakończenie młodzi tancerze otrzymali owacje na stojąco.

Fot. Karol Skiba

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama