Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

galeria kołobrzeg

W Galerii Sztuki Współczesnej odbył się wernisaż nowej wystawy, zatytułowanej "Percepcja Koła". Jest to kolejna już realizacja kolekcjonerów sztuki: Małgorzaty i Adama Krużyckich, a także zaproszonych przez nich artystów. Artyści mieli dużo swobody, ale ograniczało ich podobrazie w formie koła. Aby zrealizować zadanie, które wbrew pozorom nie jest takie łatwe, trzeba było wykazać się fantazją, ale także umiejętnościami. Artyści różnie wywiązali się z narzuconego obowiązku i indywidualnie potraktowali zadaną formę. Ich dzieła można oglądać do 11 kwietnia w galerii w ratuszu.

galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg

galeria kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama