Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

galeria kołobrzeg

W Galerii Sztuki Współczesnej odbył się wernisaż nowej wystawy, zatytułowanej "Percepcja Koła". Jest to kolejna już realizacja kolekcjonerów sztuki: Małgorzaty i Adama Krużyckich, a także zaproszonych przez nich artystów. Artyści mieli dużo swobody, ale ograniczało ich podobrazie w formie koła. Aby zrealizować zadanie, które wbrew pozorom nie jest takie łatwe, trzeba było wykazać się fantazją, ale także umiejętnościami. Artyści różnie wywiązali się z narzuconego obowiązku i indywidualnie potraktowali zadaną formę. Ich dzieła można oglądać do 11 kwietnia w galerii w ratuszu.

galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg
galeria kołobrzeg

galeria kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama