Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komiks kołobrzeg
 

Regionalne Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie dla najmłodszych.

“Kolorowy Kołobrzeg”  To idealny sposób na wspólną zabawę z dziećmi w domu i odrobinę relaksu! Zapraszamy rodziny do stworzenia pracy konkursowej w dowolnej formie - rysunek, praca przestrzenna, przedstawiającej w sposób wesoły i kolorowy nasze miasto. Pracę mogę przedstawiać wszystko to, co pozytywnie kojarzy z Kołobrzegiem.

- Zdjęcia prac prosimy nadsyłać w wiadomościach Facebook oraz droga mailową na adres promocja @rck.kolobrzeg.eu wraz z wskazaniem wieku, imienia i nazwiska dziecka.
- Poza kreatywną zabawą, na autorów najciekawszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody.

Regionalne Centrum Kultury wspólnej zabawy Tworzenia Kołobrzeskiego Komiksu
Projekt polega na stworzeniu 20 klatkowego komiksu składającego się z rysunku Organizatora i rysunków Uczestników. Pierwszy rysunek i temat określa Organizator, a Uczestnicy dalszą część historii. Rysunek może być wykonany w dowolnej technice: narysowany, namalowany na komputerze, na telefonie, należy go wysłać w formacie jpg lub jako zdjęcie zrobione smartfonem na adres komiks@rck.kolobrzeg.eu.
Najciekawsze prace zostaną umieszczone na Facebook-u kolejnego dnia rano!

Rysunki prosimy wysyłać wysyłać do godz. 19:00.

Projekt trwa do 17 maja 2020 r.

komiks kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama