Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Spontaniczny amatorski teledysk nakręcony z własnych nakładów zarówno pieniężnych jak i sprzętowych. Juras plus ELITA prezentują... "Rap jest wszędzie".


Teledysk nie był oddawany do profesjonalnej obróbki, choć jego producent - "Wychoniu", to jeszcze osoba młoda, która bardzo dobrze poradziła sobie z swoim pierwszym zadaniem. Zdaniem wykonawców, klip prezentuje chęć do tworzenia tego typu muzyki nawet w tak małym mieście, które słynie z tego, że jest kurortem, ma plaże, Sunrise i przyjeżdżających Niemców.

Jak mówi Elita, Kołobrzeskie Podziemie jeszcze nieraz pokaże się z jak najlepszej strony. - Przy czym staramy się o serię koncertów przez okres wakacji na terenie powiatu kołobrzeskiego. Nie zabraknie na nich takich składów jak Mzwr Elita czy Zrg, oraz trochę starszej ekipy Gfp - dodaje Elita.

ELITA:


eudete - rapu słucha ok. 14 lat, tworzy lat 7, pierwsze starania nie miały wiele wspólnego z kulturą hiphopową. - Choć wszystko szło w kierunku na jakim istniejemy do dziś, i co rozwija się z każdym dniem, trackiem, projektem. Sam założyłem amatorskie Qvadrat Studio w co będę inwestował jeszcze przez długi czas i mam nadzieję, że rozrośnie się to do jak największej skali, a w naszym mieście hip hop zakorzeni się na dobre. Studio Qvadrat pracuje już ponad 2,5 roku.

setif - dołączył do Elity w tym samym czasie co Kapsel. Setif jest założycielem amatorskiego studia STF Rec., które znajduje się w Podczelu od około roku. Nagraniami zajmuje się od trzech lat, wcześniej dominował freestyle. Swoisty styl grubego tonu głosu przysparza mu zarówno fanów jak i przeciwników. Współpracuje także z ziomkiem z dzielnicy SNAPem, tworząc osiedlowy skład PcE.

kapsel - trzeci element składu elita, najmocniejsze ogniwo freestylowe w składzie, mieszkaniec Radzikowa, całkiem odmienny styl, którego nie znajdzie się nigdzie indziej w tym mieście. Do swoich produkcji Kapsel wybiera spokojne a zarazem bardzo wyszukane beaty, często od producentów. Niestety, jak wiadomo, ciężko jest w Kołobrzegu o profesjonalne beaty autorskie. Najważniejsze, to nie powielać schematów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama