Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wybitny gitarzysta wystąpił z recitalem w Bazylice Mariackiej. Spotkanie z muzyką, dedykowano beatyfikowanemu dziś papieżowi Polakowi.


Dawno gitara klasyczna jako instrument solowy nie gościła w zacnych murach kołobrzeskiej bazyliki. W rękach mistrza struny brzmiały niesamowicie. Fantastyczne aranżacje, utwory Beethovena, Schuberta czy grupy "The Beatles", wzbudziły wielką radość licznie zgromadzonej publiczności. Kto nie był, niech żałuje.

Jan Oberbek to absolwent łódzkiej Wyższej Szkoły Muzycznej. Odbył wiele zagranicznych kursów w zakresie gry na gitarze klasycznej. Posiada w swoim dorobku nagrania płytowe, książki, a także wiele koncertów i recitali. Grał również dla Jana Pawła II. Sobotni recital odbył się pod patronatem starosty kołobrzeskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama