Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

waszczuk kołobrzeg

W Galerii Sztuki Współczesnej im. A. i J. Ściesińskich, odbył się wernisaż wystawy Elżbiety Waszczuk. "Przestrzeń intymna" - tak nazywa się cykl fotografii, które będzie można oglądać do 16 października. Uchwycono na niej różne widoki z okresu epidemii, czasu, podczas którego ograniczono przemieszczanie się, a ludzie byli zamknięci w domach. Przestrzeń intymna to miejsce prywatne, dostępne wyłącznie artystce, a jednak dzieli się ona swoimi doświadczeniami właśnie z tej strefy z odbiorcami, pokazując elementy tej przestrzeni.

Elżbieta Waszczuk jest artystą fotografikiem. Debiutowała w Galerii "Calico" w Kołobrzegu. Brała udział w ponad stu wystawach zbiorowych. Jej dorobek artystyczny to także 20 wystaw indywidualnych oraz ponad 40 ekspozycji. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w Polsce i za granicą. Jest założycielką SAN Gallery w Kołobrzegu w Sanatorium "San".reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama