Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

szkoła muzyczna kołobrzeg

5 lat temu, podczas obchodów 25-lecia funkcjonowania Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu, nie brakowało tych, którzy mówili, że wiedzą jak rozwiązać problemy lokalowe placówki. 3 lata temu w kampanii wyborczej były pomysły, był entuzjazm. Jak mówił dyrektor szkoły, Krzysztof Sokolnicki, 30 lat temu szkoła mogła zafunkcjonować dzięki wsparciu prezydenta Henryka Bieńkowskiego, który przekazał na jej rzecz budynek łaźni miejskiej. W 2021 roku tema umarł śmiercią naturalną (obejrzyj). Dziś, jako jedyny, do problemów lokalowych szkoły, odniósł się starosta Tomasz Tamborski, który apelował do wizytatora szkół muzycznych o wspólne spotkanie z ministrem w tej sprawie. Dostał za to brawa od rodziców.

30-lecie swojego istnienia, Szkoła Muzyczna miała obchodzić w czerwcu, ale na przeszkodzie stanęła pandemia. Postanowiono więc zorganizować uroczystość 14 października, w Dzień Edukacji Narodowej. Były wspomnienia, nagrody i wyróżnienia, a także występy muzyczne w wykonaniu uczniów i absolwentów. Spotkanie odbyło się w sali koncertowej Regionalnego Centrum Kultury. W tym budynku nie zmieściliby się nawet wszyscy uczniowie i nauczyciele...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama