Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gauer kołobrzeg

Już w grudniu b.r. ukaże się nowa książka Wydawnictwa "Kamera". Tym razem będzie to praca naszego redakcyjnego kolegi, Roberta Dziemby, o historii kołobrzeskiej bazyliki, poświęcona pamięci nieodżałowanego księdza prałata Józefa Słomskiego. Ponad 300 stron, ponad 200 ilustracji, wiele ciekawych i nieznanych dotąd faktów. Wstęp do pracy napisał ks. dr Andrzej Pawłowski, proboszcz Parafii Mariackiej w Kołobrzegu, a wydaniu patronuje starosta Tomasz Tamborski. Część nakładu zostanie rozdana czytelnikom, ale aby pokryć koszty ekskluzywnego wydania, książka będzie również sprzedawana. Zapisy na to wyjątkowe dzieło, prowadzi wydawnictwo, od poniedziałku do piątku, pod nr telefonu: 94 35 422 36, w godz. 7-15. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama