Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki" - na żywo

W dniach 8-9 lipca 2022 r. Kołobrzeg po raz czwarty będzie gościł miłośników twórczości legendarnego barda Przemysława Gintrowskiego.

Konkurs i trzy premiery w dwa dni. Zapraszamy na tegoroczne „Pamiątki” Gintrowskiego. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego "PAMIĄTKI" odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta (ul. Solna 1). W jego programie znajdą się trzy premierowe wydarzenia artystyczne i konkurs na interpretację piosenek z dorobku Przemysława Gintrowskiego. Po raz czwarty ukaże się również specjalna gazeta poświęcona patronowi przeglądu.

Przegląd poprowadzą dziennikarze radiowi: Teresa Drozda i Paweł Sztompke.

Konkurs na żywo można obejrzeć klikając w link:

Część 1

Część 2

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama