Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wystartował Festiwal Artystów Ulicy

III Festiwal Artystów Ulicy "Sea of Arts" rozpoczął się w Kołobrzegu. Nasza redakcja patronuje temu wydarzeniu. Dziś, ulicą Rodziewiczówny przemaszerowała Parada Steampunku "Teatr Gry i Ludzie". Cieszyło się to dużym zainteresowaniem spacerowiczów, którzy byli zaskoczeni tym, co widzą. Zapowiada się ciekawe weekendowe wydarzenie w naszym mieście, na które serdecznie zapraszamy.

W sobotę 9 lipca, spektakle odbędą się o godz. 12 przy molo, o godz. 21 i 22 na Skwerze Pionierów.
W niedzielę 10 lipca, spektakle odbędą się o godz. 12 przy molo, o godz. 21 i 22 na scenie plenerowej RCK.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama