Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Poranne Koncerty Kameralne przy Bindażu

Ten cykl bardzo przypadł do gustu, zarówno turystom jak i mieszkańcom. W sobotę o 11 zagrała Kołobrzeska Zdrojowa Orkiestra Kameralna, słuchaczy nie brakowało, a leżaki pozwalają się zrelaksować przy wspaniałych dźwiękach orkiestry.

W niedzielę, 24 lipca o godz. 10.30 wystąpi przełożony z deszczowej ubiegłej soboty KWARTET SMYCZKOWY „VIVA LA MUSICA” w programie - „Niezapominane filmy, niezapomniane przeboje”. Kwartet powstał w 2010 roku z inicjatywy muzyków – instrumentalistów na stałe związanych z Filharmonią Koszalińską. Repertuar kwartetu obejmuje utwory kompozytorów różnych epok, począwszy od baroku, aż do współczesnej muzyki rozrywkowej. Słuchacz znajdzie w nim zarówno utwory o łatwo rozpoznawalnych tematach muzycznych – melodie z filmów, musicali, operetek, słynne tanga, walce i aranżacje piosenek – jak i poważną klasyczną muzykę. Liderem zespołu jest Adam Vogelsinger muzyk, kompozytor i aranżer, związany z Filharmonią im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie ale także z wieloma innymi projektami muzycznymi, m.in. kierownik muzyczny zespołu „The Longum Mare Ensamble” ze znaną sopranistką niemiecką Wiltrud Weber. Muzyk jest również członkiem orkiestry Wiener Kammerorchester.
Serdecznie zapraszamy na muzyczne spotkania w ramach Porannych Koncertów Kameralnych, wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama