Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Cztery Pory Roku na jazzowo hitem na scenie letniej

13 RCK Pro Jazz nie okazał się w żaden sposób pechowy. Hitem na początek festiwalu była Urszula Dudziak (przeczytaj), a na zakończenie całego weekendu z jazzem, który rozbrzmiewał w różnych częściach miasta, nawet w bibliotece, był występ The 5th Season i Krzesimira Dębskiego. To wybitny polski kompozytor, uznany dyrygent orkiestrowy, a także wirtuoz jazzowych skrzypiec i pianista, poruszający się równie swobodnie w świecie jazzu, jak i muzyki klasycznej. Muzycy fantastycznie odnieśli się do twórczości Vivladiego i ku radości wypełnionej po brzegi widowni sceny letniej RCK, zagrali znaną kompozycję w zupełnie nowej, jazzowej odsłonie. Była to wilka muzyczna uczta, a 13 RCK Pro Jazz choć przeszedł do historii, to po raz kolejny pokazuje, że impreza rozwija się ambitnie i dobrze rokuje na przyszłość.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama