Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wystawa fotograficzna "Kazimierz Górski - Trener Tysiąclecia"

W piątek na 1 piętrze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się otwarcie wystawy "Kazimierz Górski Trener Tysiąclecia", będzie ona dostępna dla wszystkich od dziś do 28 października 2022 roku. Gościem specjalnym na otwarciu był syn Pana Kazimierza, Dariusz Górski. Wystawa znalazła się w Kołobrzegu dzięki współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Na wystawie dominują fotografie z okresu prowadzenia reprezentacji Polski, ale nie brakuje również zdjęć z czasów pracy w Legii Warszawa, okraszonego sukcesami pobytu w Grecji, w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, na łonie rodziny oraz w otoczeniu znanych osób. Znaleźć też można zdjęcia z "Piłkarskiego pokera".

Na jednej z tablic zamieszczono również cytaty legendarnego szkoleniowca - wiele z nich przeszło do kanonu futbolu i są powszechnie cytowane.

Najbardziej znane to: „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”, „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”, „Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni”, „Chodzi o to, aby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika”, „Jak szczęście zaczyna się powtarzać, to już nie jest szczęście”.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama