Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już nie "Rock nad Bałtykiem", ale RoCK Festiwal. Fani cięższych dźwięków mogli świetnie pobawić się przy czymś mocniejszym, oczywiście muzycznie...


Wielu już przywykło, że scena w amfiteatrze kojarzy się nierozerwalnie z festiwalem Sunrise. Ale tym razem do kołobrzeskiego amfiteatru powróciło mocne uderzenie, sięgając do tradycji z początku lat 80-tych. W ubiegłym roku na scenie przy RCK odbył się "Rock nad Bałtykiem", było sporo pretensji i problemów. W tym roku Regionalne Centrum Kultury wypracowało formułę RoCK Festiwalu i po pierwszym dniu można powiedzieć, że pomimo padającego deszczu, który przeczekano, był to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Przed kołobrzeską publicznością wystąpił zespół WC, The Car Is On Fire i Cool Kids Of Death. Na koncercie Armii i T.Love, był komplet publiczności. To mówi samo za siebie. Dziś od godziny 16.00 drugi dzień RoCk Festiwalu. Zagrają: Kwadrans, Twyft, Nieporozumienie, Demesis, Care Not, BiFF, Natu, Abradab.

Fot. Leszek Karkut
www.nemezis.org

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama