Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tradycyjnie, drugiego dnia festiwalu zespoły goszczące w Kołobrzegu, spotkały się z organizatorami i władzami miasta. Było wiele ciepłych słów i wymiana suwenirów.


Przedstawiciele 7 zespołów pojawili się dziś w Regionalnym Centrum Kultury na spotkaniu kurtuazyjnym z samorządowcami. Przy okazji wymieniono sporo uwag na temat samego miasta i wczorajszego korowodu folklorystycznego. Największe problemy mieli wczoraj szczudlarze z ekipy francuskiej - najpierw na kostce brukowej, a potem w amfiteatrze, gdzie zapadła się deska na scenie. Ale Francuzi ze szczudeł nie zrezygnują.

Zastępca prezydenta Anna Mieczkowska, serdecznie przywitała przybyłych gości, ciesząc się tak wspaniałą reprezentacją podczas XX Interfolku. Najpiękniejsze podarki organizatorzy otrzymali od reprezentacji Kazachstanu. Goście otrzymywali pamiątkowy żaglowiec i materiały promocyjne. Międzynarodowe Spotkania z Folklorem potrwają do soboty.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama