Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Koncert świąteczny w OPP [foto]

W sobotę 10 grudnia 2022 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się koncert świąteczny z udziałem dzieci i młodzieży z sekcji tanecznej i muzycznej.

W sobotnie popołudnie w OPP zagościła przedświąteczna atmosfera podczas koncertu gwiazdkowego z udziałem rodziców, dziadków oraz przyjaciół placówki. Podopieczni sekcji muzycznej przygotowali świąteczny repertuar, a grupy taneczne ze Swan Dance oraz Mafama zaprezentowały się w przepięknych choreografiach. Koncert był zachwycający, jak zawsze dzieci i młodzież stanęły na wysokości zadania, za co należą się ogromne gratulacje. W wydarzeniu wziął udział starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który podziękował dyrektorowi Mieczysławowi Szpak, wszystkim wychowawcom placówki oraz dzieciom i młodzieży za zaangażowanie i włożony trud w przygotowanie koncertu.

Po występach artystycznych można było wziąć udział w świątecznej sesji fotograficznej oraz rodzinnych warsztatach plastycznych.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama